Rok 2008

Dětská soutěž Skalná

Dne 3.5. 2008 se konala za pěkného počasí ve Skalné v místním lesoparku soutěž mladých hasičů. Na soutěž se sjeli mladí hasiči z Plesné, Hájů a samozřejmě nechyběli ani domácí, kteří postavili 2 týmy, mladší a starší děti. Soutěžilo se v disciplínách  4x60 m s překážkami a v požárním útoku. Obě tyto disciplíny absolvovalo každé družstvo dvakrát a lepší čas se započítával do celkového hodnocení. V kategorii mladších hasičů bylo jen jedno družstvo a to družstvo ze Skalné. Ti po pěkném a bezchybném výkonu vyhráli. Je velkou škodou, že nepřijeli i jiné družstva v této kategorii, aby si naši nejmenší výhru vybojovali v přímém souboji s jinými družstvy. V kategorii starší žáci už byla konkurence větší, ale ani tam se hasiči ze Skalné neztratili. Po trochu horší štafetě vše vylepšili nejlepším požárním útokem a v konečném pořadí obsadili 2. místo jen o 19 setin sekundy za družstvem z Plesné. Třetí skončili hasiči z Chebu Hájů. Všem kteří se podíleli na rychlém průběhu soutěže moc děkuji a všem zúčastněným hasičům gratuluji k výborným výkonům.