Rok 2008

Kraslice 2008

Dne 19.4. 2008 jsme jeli na první soutěž v požárním sportu v letošním roce a to do Kraslic. Výsledky z této soutěže se započítávají do Karlovarské ligy, a proto zde byla hojná účast družstev z celého kraje. Přivítalo nás chladné a deštivé počasí, ale přesto jsme se nakonec všichni s tímto nepříznivým vlivem dokázali vypořádat. Podmínky byly pro muže i ženy stejné. Soutěžilo se na 2 hadice typu B a 4 typu C.  Nejdříve na startovní čáru nastoupily ženy. Po prvním kole naše družstvo žen vedlo. Ve druhém kole je ale bohužel překvapily hasičky z Mírové, které naše ženy porazily o pouhé 4 desetiny sekundy. Nakonec Skalenské družstvo žen obsadilo výborné 2. místo z celkem 6 týmů. Po malé přestávce na občerstvení  přišli na řadu muži. První pokus se našim mužům příliš nevydařil a s časem 38,1 s nemohli být spokojeni. Druhý pokus byl již lepší - 25,6 s, což znamenalo konečné sedmé místo z celkem 11 týmů. Doufejme, že se našim soutěžním týmům podaří ještě zatrénovat a na soutěži ve Skalné, která se bude konat 10. 5. 2008, předvedou jen ty nejlepší výkony.