Rok 2008

Okresní soutěž Krásná

Tak jako každý rok se i letos konala  okresní soutěž dospělých  v požárním sportu a to v obci Krásná. Obě naše družstva, jak mužů, tak i žen na tuto soutěž jela v oslabené sestavě, ale i přes tento handicap chtěla tuto soutěž vyhrát.  Soutěžilo se v disciplínách 100 m s překážkami, ve štafetě na 4x100 m a v požárním útoku družstev. V běhu na 100 m s překážkami se na prvním místě umístila Kateřina Schveinerová a na druhém místě Petra Kratochvílová. Z můžů se nejlépe umístil Karel Štolba na třetím místě, kterého porazili jen dva profesionální hasiči z Chebu. Štafetu na 4x100 m naše ženy vyhrály a muži skončili na 2. místě. V požárním útoku se už našim ženám tolik nedařilo skončili na druhém místě a to rozhodlo o tom, že i v celkovém pořadí obsadily 2. místo. Naši muži také skončili po pěkném výkonu v požárním útoku na 2. místě. Škoda jen, že ještě pořád nemáme lepší mašinu, se kterou už soutěží všechny ostatní týmy, jinak bychom určitě tuto soutěž vyhráli. Doufejme, že příští rok už nám na ni město Skalná přispěje a my vyhrajeme.