Rok 2008

Soutěž Skalná - dospělí

Dne 10. 5. 2008 se konala na místním fotbalovém hřišti soutěž v požárním sportu dospělých, která  se započítávala do Karlovarské ligy. Soutěž proběhla za pěkného a slunečného počasí. Do Skalné se sjelo 7 ženských týmů a 11 mužských týmů z celého karlovarského kraje, takže konkurence byla opravdu veliká. Pravidla byla pro muže i ženy stejná. Soutěžilo se na 2 hadice typu B a na 4 hadice typu C. Každé družstvo mělo 2 pokusy a časy obou pokusů se sčítaly. Nejdříve soutěžili muži a po té ženy. Hasiči ze Skalné postavili v mužské kategorii 2 týmy. Družstvu Skalná ( dorost ) se moc nedařilo a po nepovedeném druhém pokusu skončilo na 11. místě. Družstvo Skalná ( důchodci ) se prvním pokusem jen rozcvičovalo a při druhém pokusu ukázalo svoji sílu a nakonec skončili „důchodci“ na pěkném 7.  místě. Je vidět, že se musí ještě tým „dorostu“ hodně učit od tzv. důchodců, jak je místní komentátor nazval. V ženské kategorii se týmu ze Skalné nepovedl druhý pokus, ale díky problémům i ostatních týmů naše ženy obsadili pěkné 3. místo. Soutěž mužů vyhrálo družstvo z Mírové a v kategorii žen zvítězil tým z Horního Slavkova. Všem soutěžícím patří velké uznání za předvedené výkony a všichni rozhodčí a pořadatelé si zaslouží pochvalu za rychlý a korektní průběh soutěže.