Vše o dění v našem sboru

Rok 2010

O pohár starosty města Skalná

Soutěž „ O pohár starosty města Skalná

Dne 15. 5. 2010 se konala na fotbalovém hřišti ve Skalné soutěž dospělých O pohár starosty města Skalná. Soutěže se zúčastnilo celkem 15 družstev, z toho bylo 9 mužských a 6 ženských týmů.  Soutěžilo se v požárním útoku na 2 B a 4 C hadice pro ženy i muže stejné. Každé družstvo mělo 2 pokusy. Nejdříve šly na start ženy a po té muži. V ženské kategorii vyhrály ženy z Mírové časem 25:90s  a hned za nimi skončily ženy ze Skalné, které se ve druhém pokusu zlepšily na 26:50s. Třetí místo obsadily ženy z Otročína (28:10s). V mužské kategorii se borcům ze Skalné vůbec nedařilo a po pokažených pokusech obsadilo 9. místo. Kategorii mužů vyhrálo družstvo z Březové. Všem, kteří ze soutěže zúčastnili, přeji mnoho dalších sportovních úspěchů.