Společenské akce

Pálení čarodějnic

Tak jako každý rok se konalo nad místním koupalištěm pálení čarodějnic, které jako vždy dobře zorganizovali místní hasiči ze Skalné.  Lampiónový průvod vyšel v 19.00 od místní mateřské školy, v kterém bylo mnoho malých čarodějnic, které už se těšili na 2 vatry ,  které místní hasiči postavili o den dříve a samozřejmě na soutěž o nejhezčí čarodějnici. Asi ve 20.00 dorazili všichni na místní koupaliště, kde už hořela menší vatra, která byla určená na opékání buřtů a jiných výrobků z masa. Po té došlo k reji čarodějnic okolo té větší  vatry. Ze všech čarodějnic   porota pečlivě vybírala ty nejhezčí. Úkol to byl velice těžký, ale nakonec vybrala tu  nejhezčí. Ta  potom za odměnu zapálila větší vatru. Všem se pálení čarodějnic moc líbilo, jenom to počasí mohlo být lepší. Doufám, že se příště počasí umoudří a nebude pršet jako letos.