Společenské akce

Volejbalový turnaj

Tak jako obvykle jsme se poslední neděli před Velikonocemi zúčastnili volejbalového turnaje O Velikonočního beránka, který se konal ve sportovní hale ve Skalné. Byl to již jubilejní 30. ročník.Turnaje se zúčastnili družstva: pořádající tým ASPV, veteráni, Cheb, fotbalisti a samozřejmě hasiči ze Skalné.   První utkání jsme sehráli proti družstvu z Chebu a ukázalo se, že jsme letos moc netrénovali, a proto nás družstvo z Chebu po vyrovnaném průběhu porazilo 2:0 na sety. K druhému utkání jsme nastoupili proti družstvu ASPV a proti jednomu z favoritů turnaje jsme podali statečný výkon, ale projevila se větší sehranost a zkušenosti družstva ASPV, které nás taky porazilo. Třetí utkání jsme hráli s pozdějším vítězem s veterány, které jsme velmi potrápili a ti jen s vypětím všech sil a s notnou dávkou štěstí nad námi vyhráli. Už v tomto utkání se projevila větší sehranost našeho družstva, která gradovala v posledním zápase s fotbalisty. Od začátku jsme měli utkání plně ve své režiji a fotbalisté jen dotahovali naše vedení a nikdo z diváků, kterých se sešlo hodně, nepochyboval o tom, kdo toto utkání vyhraje. Bohužel za stavu 24:18 pro hasiče se ozvala siréna ohlašující poplach, takže  utkání zůstalo nedohráno, protože hasiči museli běžet do hasičské zbrojnice a vyjed k požáru.  Po menší poradě pořadatelé spravedlivě rozhodli, že jsme v posledním utkání byli lepším týmem, a proto jsme obsadili konečné 4. místo.  Družstvo hasičů mělo tyto členy: Káťu Schveinerovou, Jardu Krupičku, Marka Sojku, Martina Jíšku, Michala Krbce, Martina Oplta a Karla Štolbu. Fotky najdete ve fotogalerii.