Autonehoda za Skalnou

Dne 22.7. 2008 nám byl ve 13 hodin 24 minut vyhlášen operačním střediskem v Karlových Varech  poplach. Jednalo se o autonehodu, kdy osobní automobil  jedoucí směrem na Skalnou  naboural do stromu. Naše jednotka vyjela s vozem Renault v počtu 1+5 do několika minut od vyhlášení poplachu. Na místo autonehody jsme dorazili po pár  minutách od výjezdu ze základny . Po příjezdu na místo nehody jsme zjistili, že osobní automobil Škoda Favorit naboural bokem do stromu. Ve vozidle se nacházela jedna osoba, která nejevila znánky života. Ihned jsme započali s vyprošťovacími pracemi a dva členové  se snažili pomoci řidičce uvězněné ve vozidle. Bohužel naše jednotka není vybavena hydraulickými nůžkami ani jinou vyprošťovací technikou. Snažili jsme se otevřít dveře u spolujezdce, u nichž žena ležela, alespoň za pomoci páčidla a sekery. Bohužel to se povedlo až jednotce profesionálních hasičů, která dorazila až po nás, za pomocí hydraulických nůžek. Po té jsme dívku naložili na nosítka a vůz RZS ji odvezl do nemocnice.
Poslední komentáře
19.02.2009 17:26:34: Děkuji za snahu pomoci.Nevlastní otec.