DN nákladního auta a vlaku

Dne 17. 6. 2009. v čase 15.30 minut byl operačním střediskem hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlášen poplach jednotce Sboru dobrovolných hasičů Skalná na dopravní nehodu, která se stala na železničním přejezdu mezi obcemi Skalná a Křižovatka.. Po příjezdu na místo zásahu jsme zjistili, že  došlo ke střetu nákladního automobilu a osobního vlaku.  Na místě zásahu už byla státní policie a rychlá záchranná služba, která už ošetřovala řidiče nákladního vozu. Řidiče jsme z vozu vyprostili  a za pomocí nosítek jsme ho donesli do sanitky, kde  mu lékař poskytl další nezbytnou pomoc.  Po té si místo zásahu přebrali drážní hasiči a po dohodě s jejich velitelem jsme odjeli zpět na základnu.