Konec dubna ve znamení výjezdů

Poslední týden v dubnu naše jednotka vyjížděla ke čtyřem událostem. 29. dubna pět minut před šestou hodinou raní jsme byli povoláni na požár truhlárny o velikosti 10x15 metrů v obci Hazlov. Před naším příjezdem dorazily jednotky dobrovolných hasičů z obcí Libá, Hazlov a jedhotka HZS z Aše. Před naším příjezdem došlo již k lokalizaci ohniska požáru a naše jednotka, která zasahovala v počtu 1+5  provedla průzkum zakouřených prostor. Po domluvě s velitelem zásahu odjela naše jednotka v čase 06:29 na základnu. Při požáru nebyl nikdo zraněn.

30. dubna v čase 08:14 jsme vyjeli pomoct s hledáním pohřešované  osoby, která se ztratila z ústavu sociální péče pro mentálně postižené „ NA PAŤE“. krátce po našem výjezdu jsme byli KOPISem odvoláni, jelikož se pohřešovaná osoba našla. Nebyl to náš poslední výjezd ten den. Ve 14:31 jsme vyjeli na požár stožáru vysokého napětí, stojícího u výrobní haly podniku APT v tovární ulici,  do kterého uhodil blesk. Ještě před naším příjezdem na místo události, došlo k samovolnému uhašení požáru. Dráty elektrického vedení byli požárem zničeny a několik hodin byla část Skalné bez elektrického proudu.

1. Května v 13:41 vyjela naše jednotka odstranit padlý strom, který částečně bránil průjezdu na  silnici číslo 213 u obce Seníky.  Vyjeli jsme vozem CAS 24 Renault v počtu 1+5.