Požár v areálu firmy Kollman

Dne 30.4. 2008 nám byl ve 23 hodin 15 minut vyhlášen operačním střediskem v Karlových Varech  poplach. Jednalo se o požár dřevěné dílny v areálu firmy Kollman  v obci Hradiště. Naše jednotka vyjela s vozem Renault v počtu 1+5. Na místo zásahu jsme dorazili zhruba za 20 minut od vyhlášení poplachu. Objekt už byl celý zasažen plameny a na místě už zasahovali profesionální hasiči z Chebu, kteří se snažili ochránit před plameny zaparkované nákladní automobily, nádrž s naftou a nádrž na propan butan. Naši hasiči pomáhali s ochranou zadní části areálu, aby zde nedošlo k rozšíření požáru na zde stojící kamiony.  Po lokalizaci požáru byli členové družstva povoláni na evakuaci cenných věcí a tiskovin z nezasažené části budovy. Po té jsme se vrátili zpět na základnu, kam jsme dorazili v 5 hodin a jednu minutu a byli jsme znovu připraveni k dalšímu zásahu.