Prostor pro Váš názor

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7875":
Kačaba
Přidala jsem nějaké články ze soutěží a fotky smiley
Lupen
Něco jsem slyšel, že máte v sobotu na fotbalovém hřišti soutěž. Pokud ano škoda, že o ní nikdo neví. Třeba by se někdo přišel podívat. Lupen
Kačaba
Taky se přidávám ke gratulaci, dík Ondro. ;)
bazinka
Přidávám se k gratulaci..
jednatel SDH Skalná
Ondrovi určitě gratulujeme, že se nebál a šel do toho. Doufám, že se příště zase přihlásí a půjde do toho. Všichni držíme palce. Ještě jednou Ondro díky. Roman M.
Nataša Šmatová
Tak má za sebou Ondra Hasičského permoníka v Sokolově. Nezaběhl podle představ, poprvé se porouchalo závaží a při opravném pokusu už byl unavený. Přesto si zaslouží potlesk ze odvahu. Kdo má zájem o fotky, ať se ozve (natasa.smatova@denik.cz). Mám je je já i Ondra.
bazinka
A ne jen děti :D..Byli suprový..Na to, že měli první soutěž v Lize byli dokanalý.
Kačaba
Děkujem Románku smiley jsme moc rádi, že jsme se s dětma zapojili do KV lidy mladých hasičů, děti to strašně moc baví!
jednatel SDH Skalná
Gratuluji a smekám před super výsledkem skalenských soptíků v první soutěži karlovarské ligy. Velký dík patří všem dětem, vedoucím soptíků, lidem co pomáhali se soutěží a v neposlední řadě panu Miroslavu Pumrovi. Super, super, super ... . smileysmileysmiley Roman M.
Hurtovka
Já bych to viděla na prosinec to už žádný soutěže nejsou.

..
..